Dodik se nije obratio novinarima nakon napuštanja rezidencije.
U rezidenciji šefa Delegacije EU u BiH večeras je organizovana zajednička večera lidera SDA, HDZ-a i SNSD-a sa Matthewom Palmerom i Agelinom Eichhorst.
Večera dolazi nakon cjelodnevnih sastanaka koje su Palmer i Eichhorst održali sa liderima stranaka iz vlasti i opozicije.
No, kako javljaju mediji, večera za lidera SNSD-a Milorada Dodika nije dugo potrajala. On je žurno napustio rezidenciju prije ostalih gostiju. Za sada nije poznat razlog preuranjenog napuštanja budući da je Dodik izbjegao okupljene novinare ispred rezidencije.
(SB)





