Potpredsjednik SDP-a BiH Vojin Mijatović osvrnuo se na zaključke NSRS
Potpredsjednik SDP-a BiH Vojin Mijatović osvrnuo se na zaključke NSRS, koji su doneseni na današnjoj Posebnoj sjednici.
Njegov komentar prenosimo u cijelosti.
“Večeras u Geteborgu sjajna tribina sa našim Bosancima i Hercegovcima! Posebno me veseli veliki broj mojih Banjalučana. Pokret za državu ide dalje! Nakon izbora 2022. bit ćemo treći blok bez koga nema vlasti u RS-u!
Ovo je najbolji odgovor na udar na državu Milorada Dodika i njegovog režima!”, poručio je Mijatović.





