Da je Srebrenica zadnja rupa na svirali u Bosni i Hercegovini govori mnogo činjenica.
Posebno šokantna je ta da još uvijek niko nije ni so posuo na putevima u Srebrenici a kamoli ih i očistio.
Iako se godišnje na održavanju puteva obrnu milioni dati na tenderima za fiktivne firme niko ni ne pokušava da uradi bilo šta.
Možda je i razumljivo jer je danas u genocidnoj tvorevini ponovo neradni dan.
Slave neko svoju Novu godinu.
Kada bi gledali po tome snijeg vjerovatno nikada i neće biti očišćen dok se sam ne otopi jer u genocidnoj od 365 dana u godini je sigurno 200 neradni.





