Bivši kandidat za načelnika opštine Srebrenica Alija Tabaković nakon što je doživio potop za tu poziciju, doživio je novi debakl za Narodnu skupštinu RS-a.
Iako su preko call centra u Srebrenici lobirali opasno za Tabakovića, on je dobacio jedva do hiljadu glasova. Ništa bolje nije prošla ni njegova koleginica Begija Smajić koja je došla do siromašnih 1300 glasova.
Kako Smajić više nije prva na kompezaciji ovo je veliki debakl i za nju i za Tabakovića. Ne vjerujemo da će ih više iko “povući” u Vijeće naroda kao što je to bio slučaj prije 4 godine.
Tabaković će pretpostavljamo se vratiti ponovo u islamsku zajednicu a gdje će mu kolega “babin sin u 40. godini” ostaje nam da vidimo.

(ZASREBRENICU.ba)





