Safet je poslovni čovjek koji je nastavio i dalje ulagati u svoj kraj, pa je tako u selu Meraje, nedaleko od rodnog doma, kupio devet dunuma zemlje i započeo izgradnju farme brojlera. Površina farme je 3.750 kvadratnih metara, a kapacitet je 70.000 tovljenih pilića po jednom turnusu. U ovu investiciju uložit će oko dva miliona maraka i zaposliti desetoricu mladića iz svog sela.
Naime već zadnjih par mjeseci Safetu kradu sa objekta stolariju, alat i keramiku. Došao je u situaciju da više ne zna šta da radi, pa se obratio na društvenim mrežama za pomoć.
Prenosimo Safetovu objavu:
“Zalosno zalosno zalosno ove noci sam ponovo pokraden sa organizovanim kriminalom cjelu noc su krali Keramiku koju sam tesko zbavijo za ovaj projekat pokradene su stvari halati Keramika zalosno ni vlast se jos ne odaziva na ovakve stvari ovaj put necu reci komsije jer su se pojedinci bunili neka pomogne ko god moze nemogu vise da izdrzim doslo je definitivno sve ovo do kraja da napustim sve moje projekte krade se skoro svaku noc nemogu da vjerujem da vlast nije sposobna.“





